Drzwi do pomieszczeń specjalnych

 
KANCELARIE TAJNE
Drzwi antywłamanioweklasy C i kl. 4 , produkowane są zgodnie z normą PN-90/B-92270 i normą ENV 1627. Drzwi spełniają wymagania zawarte w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 18.10.2005 w sprawie organizacji i funkcjonowania Kancelarii Tajnych oraz wymagania Ministra Obrony Narodowej zawarte w zarzadzeniu nr 25/MON z dnia 17.11.2005r w sprawie szczególnego sposobu organizacji kancelarii tajnych. Drzwi posiadają obustronnie poszycie z blachy grubości 2mm (na indywidualne zamówienie może być grubsza), zabezpieczenia antywłamaniowe w postaci trzech stałych blokad przeciwwyważeniowych i trzech stalowych, spawanych zawias trzpieniowych. Wyposażone są w dwa zamki, w tym jeden rozporowy klasy C i jeden szyfrowy klasy od A do C, zgodny z klasyfikacją NATO, zabezpieczony przed prześwietleniem radiologicznym i rozwierceniem.

Dodatkowo drzwi do pomieszczeń specjalnych mogą być wyposażone w zamek dodatkowy, zworę elektromagnetyczną, rygiel elektromagnetyczny, elektrozaczep, kontaktron, czujnik zamknięcia rygla, kołki do plombowania, samozamykacz, oraz system kontroli dostępu (sterowany kartą magnetyczną zbliżeniową lub pastylką) jedno lub dwustronny, z pełną rejestracją zdarzeń i identyfikacją osób.

Drzwi do pomieszczeń specjalnych produkowane są w dowolnych wymiarach jako jedno i dwuskrzydłowe, we wszystkich rodzajach wykończeń i kolorystykach oferowanych przez producenta. Mogą być wykonywane w wersji z odpornością ogniową EI30.

Przekrój drzwi do Tajnej Kancelarii

 

Copyright © 2020 HASTE FH-U Hajn | All Rights Reserved | » Zaloguj się | » Mapa serwisu

SZUKASZ FACHOWEJ INFORMACJI?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania.