WITAMY w dziale mebli metalowych

Naszą specjalizacją w branży mebli metalowych są systemy mebli biurowych, warsztatowych i zaplecza socjalnego.

Firmą wiodącą jest C+P Systemy Meblowe, której wyroby:

 

są w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów.

 

Filozofia C+P 

"Meble, które ułatwiają pracę"
 

Myśl przewodnia

"Meble, które ułatwiają pracę i meble ze stali to dla nas dwie strony tego samego medalu"

 Katalog C+P Select  

 

Katalog Select pomoże Państwu zapoznać się  z podstawowymi i przekrojowymi produktami fabryk C+P Systemy Meblowe. W katalogu podano również ceny netto tych wyrobów.

Uwaga:w dynamicznie rozwijającym się "świecie" każdorazowo należy potwierdzić w firmie "HASTE" dostępność prezentowanych w katalogu wyrobów i aktualność cen. 

Firma "HASTE" od podanych w cen stosuje bogaty program rabatów w zależności od asortymentu i ilości zamawianych mebli. Ostateczny poziom cen podajemy Państwu w odpowiedzi na indywidualne zapytania.

Dostawa mebli C+P odbywa się ciężarowym transportem samochodowym (samochody dł. ca 18 m - jeżeli takowe nie mogą do Państwa dojechać prosimy o podanie tego faktu). Przy zamówieniach powyżej 4000 zł netto (liczone wg cen fabrycznych z dostawą pod jeden adres) dostawa towaru następuje gratis, poniżej tej kwoty koszt dostawy wynosi 95 zł netto za każdy adres dostawy.

Standardowo dostawa mebli nie obejmuje rozładunku z samochodu i wnoszenia mebli do pomieszczeń (wariant dostawy I).

Od września 2017r wprowadzono testowo możliwość zamówienia wybranych mebli z opcją rozładunku i wniesienia (ważne do 30.12.2017 ; po tym terminie prosimy o każdorazowe zapytanie mailowe : biuro@hajn.pl):

II. Parter- rozładunek i wniesienie za pierwsze zamykane drzwi na parterze. Max. 5 sztuk**. Dopłata w wysokości 40 PLN za każdy adres dostawy i każdą sztukę. UWAGA! Wymagane dostarczenie „Opisu drogi wnoszenia” max. 2 dni po złożeniu zamówienia. Minimum logistyczne: 4000 PLN (ceny katalogowe). Poniżej 4000 PLN, dopłata w wysokości 95 PLN za każdy adres dostawy.

III. Miejsce docelowego ustawienia- rozładunek i wniesienie na docelowe miejsce w obiekcie bez montażu*. Max. 5 sztuk**. Dopłata w wysokości 80 PLN za każdy adres dostawy i każdą sztukę. UWAGA! Wymagane dostarczenie „Opisu drogi wnoszenia” max. 2 dni po złożeniu zamówienia. Minimum logistyczne: 4000 PLN (ceny katalogowe). Poniżej 4000 PLN, dopłata w wysokości 95 PLN za każdy adres dostawy.

*Montaż- ustawienie półek w szafie/ skręcenie szaf ze sobą /wypoziomowanie - jeśli konieczne

**Ograniczenie wagowe- nie dot. szaf o wadze powyżej 70 kg. Dostawa możliwa po indywidualnych ustaleniach.

 

Projekty referencyjne C+P

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami C+P na świecie licząc na to,  że z Państwa udziałem do referencyjnych realizacji dołączą  obiekty z Polski.Koncepcja kolorystyczna C+P

Program katalogowy C+P

Na naszych dalszych stronach  znajdziecie Państwo  tematyczne katalogi mebli C+P, a pod niżej zamieszczonym linkiem aktualności z życia C+P.Nasza oferta to również:

  • meble ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej) dla przemysłu spożywczego i handlu.
  • Ofertę w tym dziale uzupełniają również sejfy i szafy pancerne innych producentów niż tych z działu zabezpieczeń pasywnych.

 Przekrojowa ofeta firmy HASTE przedstawiona jest na dalszych stronach niniejszego serwisu internetowego i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią.

 

inż. Stefan HAJN - właścicielCopyright © 2021 HASTE FH-U Hajn | All Rights Reserved | » Zaloguj się | » Mapa serwisu

SZUKASZ FACHOWEJ INFORMACJI?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania.