KONSMETAL

Bezpieczeństwo, jakość, zaufanie
Na rynku od 1991 roku!
 
Fachowa wiedza i umiejętności źródłem sukcesu
Firma KONSMETAL jest uznanym w Europie producentem mechanicznych zabezpieczeń mienia. Wyroby KONSMETAL znajdują się w Kancelarii Prezydenta, Senacie RP, instalowane  są w największych bankach polskich, w przedsiębiorstwach, urzędach państwowych, firmach i domach prywatnych.  
 
Polityka jakości
Uznając wysoką jakość produktów i usług za nadrzędny cel działania oraz podstawę w budowaniu zaufania w relacji z kontrahentami firma KONSMETAL uzyskała certyfikat i wdrożyła w 1999 roku System Zarządzania Jakością zgodnie z międzynarodową normą ISO 9001:2008.
 
Misja KONSMETAL
KONSMETAL to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Marka  KONSMETAL wyraża najważniejsze wartości firmy: JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO, ZAUFANIE. Zachowanie najwyższej jakości produktów i usług oraz stałe budowanie zaufania i trwałych relacji z Klientami i Kontrahentami to podstawowe kryteria, na których opiera się działanie firmy KONSMETAL.
 
 
Fabryka w Nidzicy jest jedną z najnowocześniejszych  w swojej branży w Polsce. Najwyższą jakość, precyzję i trwałość wyrobów gwarantują wysokiej jakości park maszynowy oraz zaawansowana technologia produkcji. Firma angażuje się nie tylko w dynamicznie rozwijające się przedsięwzięcia biznesowe, ale bierze także czynny udział w akcjach, które mają wpływ na rozwój społeczny i kulturalny regionu.
 
Nowoczesny Dział Badań i Rozwoju
KONSMETAL nieustannie poszukuje sposobów ulepszenia swoich produktów. Pragnąc tworzyć  i oferować najnowocześniejsze rozwiązania firma KONSMETAL stworzyła własny Dział Badań i Rozwoju, złożony z najlepszych specjalistów w branży: konstruktorów, elektroników i chemików.
 
Praca nad jakością produktu
Dążąc do stałego podnoszenia jakości produktu firma KONSMETAL stosuje: stały monitoring rynku oraz reaguje na propozycje i potrzeby zgłaszane przez Klientów, unowocześnienie technologii produkcji w oparciu o rozwój nauki i techniki, ciągły przegląd procesów przebiegających w przedsiębiorstwie oraz ich doskonalenie.
 

Gwarancją niezawodności wyrobów KONSMETAL są polskie i zagraniczne certyfikaty i atesty.Copyright © 2021 HASTE FH-U Hajn | All Rights Reserved | » Zaloguj się | » Mapa serwisu

SZUKASZ FACHOWEJ INFORMACJI?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania.